HTC One X9 po raz kolejny w obiektywie aparatu – mnie się podoba!

Kamil Lewicki Newsy 2015-12-16

New-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-discovered-in-China (7)

Dopiero co wczoraj pokazywaliśmy Wam, jak HTC postanowiło zaprojektować swój nowy model jakim jest HTC One X9. Dziś znów mamy tę przyjemność przyjrzenia się tajwańskiemu smartfonowi z różnych perspektyw. Komu się podoba, ręka w górę!

 

HTC One X9 pojawić się ma na rynku we wczesnym okresie 2016 roku, dlatego też coraz głośniej jest o nim w Sieci. Dzisiejsze zdjęcia dokładnie pokazują nam głośniki BoomSound, metalową obudowę oraz łatwo otwieralny slot na kartę SIM.

 

 

Przypomnijmy zatem po krótce specyfikację tego smartfona. One X9 cechuje się dużym 5,5 calowym ekranem o rozdzielczości Full HD. W jego wnętrzu drzemie ośmiordzeniowa jednostka MediaTek 6795 z grafiką IMG G6200. Będą dostępne dwie wersje: jedna z 2 GB RAM i 16 GB pamięcią wewnętrzną, druga wyposażona w 3 GB RAM oraz, tak samo jak słabszy wariant, 16 GB pamięci dla użytkownika.

 

Możliwości fotograficzne zapewnią dwa aparaty: tylny z matrycą 13 megapikseli i optyczną stabilizacją obrazu oraz przedni 4 ultrapikselowy. HTC One X9 zasilać będzie akumulator o pojemności 3000 mAh.

 

A teraz przejdźmy w końcu do zdjęć. Jak dla mnie jest na co popatrzeć! Choć nic dziwnego, gołym okiem widać, że HTC czerpało z konkurencji to, co najciekawsze.

 

 

źródło: Phone Arena

 

 

HTC One A9 z gratisem!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x