Garmin-Asus A50 już oficjalnie!

Jakub Bereziewicz Jakub Bereziewicz Newsy

Coraz bliżej do tegorocznych targów MWC w Barcelonie, tak więc przez najbliższe dwa tygodnie możemy spodziewać się świetnych newsów. Jeszcze nim rozpoczęła się konferencja, Garmin-Asus poinformował o swoim pierwszym produkcie pracujących pod kontrolą systemu Google Android.

Telefonem tym będzie Garmin-Asus nuvifone M50 całkiem dobrze wyposażony zarówno w hardware jak i software. Na jego pokładzie znajdziemy wielki 3.5 calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 480 x 320 pikseli, Wifi, aparat o rozdzielczości 3MPx, 4GB wbudowanej pamięci (rozszerzalnej dzięki microSD do 32GB), 3G, HSDPA oraz specjalny odbiornik Qualcomm gpsOne.

Jak dobrze wszyscy wiemy – Garmin-Asus to producent specjalizujący się w produkcji różnego sprzętu do nawigowania. Tak więc, jak na niego przystało M50 wyposażony będzie w porządną nawigację. Znajdziemy tutaj specjalnie do tego przystosowany wspomniany w specyfikacji odbiornik GPS Qualcomm gpsOne, mapy cityXplorer, oraz program nawigacyjny Garmina – turn-by-turn. Aby nawigowanie było jeszcze przyjemniejsze, producent do zestawu z M50 dołącza także uchwyt samochodowy.

Cena Garmin-Asus A50 nie jest jeszcze znana. Oficjalna prezentacja odbędzie się w trakcie targów Mobile World Cogress 2010 w Barcelonie, także wtedy na pewno dowiemy się o samym urządzeniu znacznie więcej.
Czytajcie nas codziennie! 😉

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy