Xiaomi Mi 5 pokazał się w jednym ze sklepów internetowych. Miało być taniej

Newsy

mi 555

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nadchodzący flagowiec ze stajni Xiaomi wzbudza ogromne zainteresowanie, co w sumie jest zrozumiałe. Mi 5 ma być bowiem smartfonem, który ma utwierdzić raz jeszcze w przekonaniu cały mobilny świat, że smartfony z logiem Xiaomi to już nie tylko wymysły typowego Chińczyka, a poważna konkurencja dla największych światowych marek. Dlatego nie dziwią nas kolejne przecieki dotyczące Xiaomi Mi 5, a te dochodzą do nas ze wszelkich frontów. Te najnowsze są jednak ciekawsze od innych, ponieważ pochodzą prosto z internetowego sklepu Oppomart.

 

miui 5 oppo mart

 

Jak możemy zobaczyć na zdjęciu powyżej, prócz ceny 599$ (wcześniejsze zapowiedzi mówiły o kwocie 100 dolarów niższej) widzimy również całą specyfikację smartfona ze Snapdragonem 820 na czele. Oprócz tego przypomnijmy, że spodziewamy zobaczyć się w Mi 5 ekran 5.5 cali o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli wykonany w technologii IPS LCD. Smartfon ma posiadać 4 GB RAM oraz  64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej (zależnie od wersji). Dla amatorów fotografii zostaną przeznaczone dwie kamery, główna 20MP oraz przednia 8MP. Smartfon ma posiadać baterię o pojemności 3800 mAh, a pracować ma pod kontrolą MIUI 7 opartym o Androida 5.1. Warto wspomnieć o zaimplementowaniu przez producenta NFC.

 

Jak już wiele razy wspominaliśmy, premiery Xiaomi Mi 5 spodziewamy się w drugiej połowie stycznia 2016 roku.

 

Źródło: gsmarena, oppomart


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x