G+Flex+2+2_w1140_h400

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

LG zaprezentowało pierwszego G Flex oraz G Flex 2 podczas dwóch ostatnich targów CES. Większość fanów spodziewało się trzeciej odsłony G Flexa podczas targów CES 2016, ale wszystko wskazuje na to, że go tam nie zobaczymy. Prawdopodobnie LG G5 również zawita na rynek z opóźnieniem.

 

Wcześniejsze zapowiedzi mówiły o debiucie LG G Flex 3 w marcu. Smartfon miał pojawić się z procesorem Snapdragon 820, metalową obudową oraz 6 calowym ekranem QHD.  Według najnowszych plotek, G Flex 3 w najbliższym czasie może w ogóle się nie pojawić. Opóźnienia ma mieć również flagowy LG G5, który według plotek ma mieć swoją premierę najwcześniej w kwietniu 2016 roku.
 

Oczywiście powyższe informacje nie są potwierdzone, więc należy do nich podchodzić z przymrużeniem oka.

 

* na zdjęciu LG G Flex 2

 

Źródło: mobipicker

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.