ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Syndrom tłukących się ekranów Sony dotarł do Samsunga?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Samsung Galaxy S6 Edge+

 
Wielu użytkowników flagowych Xperii, szczególnie Z3 Compact i Z3, bardzo krytycznie oceniało jakość wykonania paneli przez Sony. Ekrany tych urządzeń tłukły się samoistnie, bez żadnej fizycznej ingerencji klientów. Sam posiadałem osobiście Xperię Z3 i pojawił mi się taki problem. Pisałem też o tym jakiś czas temu na portalu. Okazuje się jednak, że wada ta może dotyczyć nie tylko telefonów Sony.
 
Samsung wydał w tym roku dwa smartfony z innowacyjnie zakrzywionym ekranem. Chodzi oczywiście o Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 Edge+. Wielu recenzentów obawiało się, iż niesamowity wyświetlacz może być narażony na obtłuczenia z uwagi na charakterystyczne jego zagięcie. Niestety w ostatnim czasie niektórzy użytkownicy donoszą, że ich ekrany stłukły się bez powodu. Ciekawą zależnością jest fakt, iż w czasie odniesionych obrażeń ich urządzenia były podłączone do ładowania. Ponadto, część z nich pisze również o dotykaniu smartfona zimnymi palcami. Czyżby zatem przegrzanie i oziębienie telefonów było powodem takich problemów?
 
Póki, co autor nie zaobserwował podobnych objawów na swoim urządzeniu i ma nadzieję, że takie nie wystąpią…Jeżeli cokolwiek niedobrego zacznie się dziać, z pewnością o tym poinformuję.
 
źródło: sammobile
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Sprawdź najnowsze wpisy