ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dwa nowe smartfony Sony pojawią się nie tak szybko, jak przypuszczaliście

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Xperia Z6

 
Sony znane jest ze swojego półrocznego cyklu wprowadzania nowych flagowców. Xperia Z5 została zaprezentowana ledwie we wrześniu, a już w sieci można znaleźć sporo informacji na temat następcy topowego modelu. Jakiś czas temu pisaliśmy, iż rodzina Xperii Z6 może składać się z aż 5 urządzeń w tym z: 4-calowego Z6 mini, 4,6-calowego Z6 Compact, 5,2-calowej Z6, 5,8-calowego Z6 Plus i w końcu 6,4-calowej Z6 Ultra. Cztery z nich będą zasilane Snapdragonem 820. Jednak wczorajsze informacje zaprzeczają tej wersji.
 
Otóż dowiedzieliśmy się, że Sony wyda dwa smartfony. Jeden z nich zostanie zaprezentowany prawdopodobnie w maju (a sprzedaż rozpocznie się miesiąc później), dugi z kolei ujrzy światło dzienne dopiero we wrześniu. Oznacza to, że Japończycy nie pokażą żadnego topowego urządzenia na CES. Co więcej, prawdopodobnie nie zobaczymy też flagowców na MWC!
 
Dodatkowo źródło ujawnia, że po raz pierwszy w serii Z ujrzymy metalowy tył telefonu. Ciekawe, które z tych informacji okażą się prawdziwe. Ciężko uwierzyć, że Sony odpuści nawet wydarzenie w Barcelonie.
 
źródło: phonearena

Xperia Z5 w rewelacyjnej cenie!

Sprawdź najnowsze wpisy