OnePlus wprowadzi na rynek 4.6 calowego smartfona! Czy to będzie bezpośredni konkurent Xperii Z5 Compact?

Newsy

oneplus one logo

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec rychłych nowości spod szyldu OnePlus. Prawdopodobnie firma poszerzy swoje portfolio o następny smartfon, który ma rywalizować przede wszystkim z Xperią Z5 Compact. Jest to z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cały czas szukają high-endowego urządzenia o niewielkich rozmiarach i świetnej cenie.

 

OnePlus X prawdopodobnie nie będzie więc najmniejszym modelem firmy, a Xperia Z5 Compact wreszcie będzie miała godnego konkurenta. OnePlus Mini (tak prawdopodobnie będzie się nazywać) ma oferować 4.6 calowy ekran Full HD. Według źródeł pozostała specyfikacja ma być identyczna jak w OnePlus 2, tak więc spodziewamy się zobaczyć Snapdragona 810, 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej. Całą domniemaną specyfikację możecie zobaczyć poniżej:

 

gsmarena_002

 

Nie ma niestety żadnych informacji zapowiadających konkretną datę premiery, ale jeśli te informacje się potwierdzą, to już niedługo powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej o tym tajemniczym „maleństwie” od OnePlus.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x