ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Każdy znajdzie coś dla siebie – Samsung Galaxy S7 w czterech wersjach

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Samsung Galaxy S7

 
Im bliżej lutego, tym więcej wiemy na temat jednego z najbardziej oczekiwanych smartfonów nadchodzącego roku. W tym właśnie miesiącu zobaczymy Samsunga Galaxy S7. Przypomnijmy, że smartfon zostanie prawdopodobnie pokazany 21 lutego w Barcelonie. Wtedy będzie miało miejsce wydarzenie o nazwie „Samsung Galaxy Unpacked”, na którym firma prezentuje swoje najnowsze urządzenia mobilne. Ostatnio do Internetu wyciekły zdjęcia obudowy wspomnianego topowego modelu. Wygląda na to, że wiele w kwestii wizualnej się nie zmieni.
 
Wczoraj informatorzy podawali, że Samsung Galaxy S7 zostanie wydany w czterech różnych wersjach! Będą nimi prawdopodobnie modele: 5,2-calowe Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge oraz 6-calowe Galaxy S7 Plus i Galaxy S7 Edge Plus. Ponadto mogą one posiadać różne procesory (Exynos 8890 lub Snapdragon 820). Dodatkowo można się również spodziewać opcji „Active”, ale dopiero kilka miesięcy po wydaniu flagowców.
 
Mobile World Congress zbliża się dużymi krokami. W tym roku wydarzenie zaplanowane jest na 22-25 lutego. Czy Samsung skradnie show, prezentując topowe urządzenia dzień przed zdarzeniem? To się okaże.
 

źródło: sammobile

Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Sprawdź najnowsze wpisy