kominek1

 

Święta tuż, tuż. Co chwilę przypominają nam to przeróżne reklamy – czy to w telewizji, czy to w gazetach, czy o na ulicy , czy to w Internecie. W takim razie wielka maszyna już wystartowała, a zapewne nie wszyscy jeszcze przygotowaliście prezenty dla najbliższych jak i dla samego siebie. W takim razie służymy drobną pomocą.

 

Doskonale wiemy, że nie wszyscy chcą wydać kilku tysięcy na smartfona jako prezent toteż podzieliliśmy nasz poradnik na kilka części uzależnionych od Waszego budżetu. W takim razie sprawdźcie co możecie kupić za:

 

 

Staraliśmy się dobrać propozycje związane z Androidem toteż spodziewajcie się różnych gadżetów, urządzeń noszonych, smartfonów, tabletów, zestawów audio i wiele, wiele więcej. Szczegóły oczywiście znajdziecie w powyższych artykułach, a nam nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia i cierpliwości w poszukiwaniu prezentów.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.