ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pracujesz w Google? Na święta firma ma dla Ciebie bardzo interesujący prezent

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
LG-Nexus-5X--650x478

Szanujące się firmy dbają o swoich pracowników. Bez wątpienia dobrym przykładem jest tutaj Google, dla którego podwładni są w stanie przeprowadzić się na pobliski parking, aby mieć jak najbliżej do pracy i nie marnować czasu na dojazdy oraz pieniędzy na mieszkanie, w którym i tak spędza się bardzo mało czasu.

W takim razie jak na święta amerykański gigant odpłaca się za oddanie swoim pracownikom? Otóż każdy z nich dostanie Nexusa 5X na własność. Miły prezent, prawda? Wiele osób w Sieci już zauważyło kilka nieprzychylnych Amerykanom rzeczy. Po pierwsze: czyżby LG nie radziło sobie ze sprzedażą swojego modelu i opróżniają magazyny? Po drugie: kilka osób zasugerowało, że zapewne większość z uhonorowanych pracowników sprzeda swoje modele, a to oznacza obniżki cen Nexusa 5X. Jednak tutaj pojawiają się obrońcy prawa, którzy zastrzegają, że nie ma możliwości sprzedaży tego smartfonu, gdyż jest to benefit dla pracownika, a więc korzyść, której pozbycie się wiąże się z wykroczeniem.

Cóż, ciężkie życie mają pracownicy Google, prawda? A tak na poważnie, Wasi pracodawcy również szykują dla Was ciekawe prezenty świąteczne?

Sprawdź najnowsze wpisy