spotify

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że Spotify jest jednym z najbardziej popularnych serwisów streamujących muzykę, posiadający bogatą bibliotekę utworów i oferujący nawet specjalny program dla biegaczy. Abonament usługi Premium kosztuje miesięcznie 19,90 zł. Jeśli jednak się pospieszycie zakupicie go za równowartość kilkudziesięciu groszy!

Z usług Spotify możemy korzystać bezpłatnie. Należy jednak przy tym pamiętać, że czekają nas wtedy reklamy pojawiające się od czasu do czasu i limitowana ilość zmiany utwory. Premium jednak znosi to wszystko oferując ponadto możliwość słuchania muzyki offline, wybrania dowolnego utworu aż w końcu znacznie lepszą jakość dźwięku.

Aby o tym wszystkim przekonać się na własnej skórze, Spotify przygotowało mega promocję. Za 99 gr dostajemy 3 miesiące subskrypcji opcji Premium! Po szybkiej kalkulacji wychodzi po 33 gr na miesiąc, podczas gry cena regularna wynosi 19,90 zł. Warto więc skorzystać z tej oferty, zwłaszcza, że po trzymiesięcznym wypróbowaniu Spotify Premium można z usługi zrezygnować i nie ponosić już żadnych kosztów.

Należy jednak pamiętać o dwóch warunkach. Pierwszy z nich mówi o tym, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które wcześniej nie posiadały pakietu Premium. Drugi zaś to ograniczenie czasowe – promocja Spotify Premium na 3 miesiące za 99 gr kończy się już 2 stycznie 2016 roku. Warto się popieszyć!

Beats by DR. DRE w super cenie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.