Spotify Premium już za 33 gr miesięcznie! Warto się pospieszyć

Aplikacje

spotify

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że Spotify jest jednym z najbardziej popularnych serwisów streamujących muzykę, posiadający bogatą bibliotekę utworów i oferujący nawet specjalny program dla biegaczy. Abonament usługi Premium kosztuje miesięcznie 19,90 zł. Jeśli jednak się pospieszycie zakupicie go za równowartość kilkudziesięciu groszy!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Z usług Spotify możemy korzystać bezpłatnie. Należy jednak przy tym pamiętać, że czekają nas wtedy reklamy pojawiające się od czasu do czasu i limitowana ilość zmiany utwory. Premium jednak znosi to wszystko oferując ponadto możliwość słuchania muzyki offline, wybrania dowolnego utworu aż w końcu znacznie lepszą jakość dźwięku.

 

Aby o tym wszystkim przekonać się na własnej skórze, Spotify przygotowało mega promocję. Za 99 gr dostajemy 3 miesiące subskrypcji opcji Premium! Po szybkiej kalkulacji wychodzi po 33 gr na miesiąc, podczas gry cena regularna wynosi 19,90 zł. Warto więc skorzystać z tej oferty, zwłaszcza, że po trzymiesięcznym wypróbowaniu Spotify Premium można z usługi zrezygnować i nie ponosić już żadnych kosztów.

 

Należy jednak pamiętać o dwóch warunkach. Pierwszy z nich mówi o tym, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które wcześniej nie posiadały pakietu Premium. Drugi zaś to ograniczenie czasowe – promocja Spotify Premium na 3 miesiące za 99 gr kończy się już 2 stycznie 2016 roku. Warto się popieszyć!

 

Beats by DR. DRE w super cenie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x