Xiaomi Mi 5 – nowe zdjęcia ukazują przód urządzenia

Newsy

xiaomi logo

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W ciągu ostatnich kilku dni dotarło do nas naprawdę wiele plotek dotyczących najnowszego flagowca spod szyldu Xiaomi – Mi 5. Nikogo to chyba jednak nie dziwi, za nieco ponad miesiąc powinniśmy zobaczyć urządzenie oficjalne, więc do tego czasu z pewnością pewne źródła będą raczyć nas takimi właśnie doniesieniami. Dziś do sieci wyciekł rzekomy przód smartfona.

 

Nie widzimy tutaj wiele, ale potwierdza się kolejny raz, że w Xiaomi Mi 5 zobaczymy fizyczny przycisk HOME, i to w nim ma się znaleźć skaner linii papilarnych.

 

mi 55

 

Na drugim obrazku widzimy panel przedni od wewnątrz:

 

mi 5

 

Powyższe zdjęcia trochę kłócą się z tym, co widzieliśmy w ostatnich dniach, ale to normalne w tego typu przedpremierowej gorączce. Oczywiście najwięcej kontrowersji wzbudza fizyczny przycisk Home w urządzeniu. Sporo fanów Xiaomi skrytykowało to rozwiązanie, domagając się tym samym klasycznego już układu przycisków dotykowych.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x