Wiemy które smartfony HTC otrzymają Androida 6.0 Marshmallow – razem z przewidywanymi terminami

Łukasz Pająk Newsy 2015-12-12

htc one m9 a9 marshmallow update aktualizacja

 

HTC jako jedna z niewielu firm jeszcze nie przedstawiła swoich szczegółowych planów dotyczących aktualizacji własnych urządzeń do Androida 6.0 Marshmallow. Jednak od czego są przeróżne wycieki informacji, które sprawiają, że ten rynek jest o wiele bardziej przewidywalny.

 

Tak też się stało i tym razem. LlabTooFer postanowił podzielić się z nami na swoim Twitterze listą smartfonów, które Tajwańczycy zaktualizują do najnowszej wersji mobilnego systemu Google. Tak, w tym także mówimy o Androidzie 6.0.1 Marshmallow. W takim razie, nie przedłużając, zobaczcie czy Waz model zostanie usprawniony:

 

htc-marshmallow-roadmap aktualizacje one desire butterfly

 

Koniec wsparcia dla One M7 nie powinien nikogo dziwić, aczkolwiek widać, że jest jeszcze sporo zagadnień, nad którymi HTC pracuje. Głównie dotyczy to pytania: dać od razu Androida 6.0.1 czy wystarczy 6.0? Zagadką jest również Desire EYE, który według wcześniejszych informacji był pewnym kandydatem do Marshmallow, a teraz pojawiają się wątpliwości, ale nie sądzę, żeby Tajwańczycy tak szybko ukrócili żywot tego smartfonu.

 

W takim razie stajnia HTC również została rozpoznana pod kątem aktualizacji. Czekamy teraz na dotrzymanie terminów, które przeciągają się aż do połowy przyszłego roku. Trochę długo, ale niestety taki urok Androida.

x