htc one m9 a9 marshmallow update aktualizacja

 

HTC jako jedna z niewielu firm jeszcze nie przedstawiła swoich szczegółowych planów dotyczących aktualizacji własnych urządzeń do Androida 6.0 Marshmallow. Jednak od czego są przeróżne wycieki informacji, które sprawiają, że ten rynek jest o wiele bardziej przewidywalny.

 

Tak też się stało i tym razem. LlabTooFer postanowił podzielić się z nami na swoim Twitterze listą smartfonów, które Tajwańczycy zaktualizują do najnowszej wersji mobilnego systemu Google. Tak, w tym także mówimy o Androidzie 6.0.1 Marshmallow. W takim razie, nie przedłużając, zobaczcie czy Waz model zostanie usprawniony:

 

htc-marshmallow-roadmap aktualizacje one desire butterfly

 

Koniec wsparcia dla One M7 nie powinien nikogo dziwić, aczkolwiek widać, że jest jeszcze sporo zagadnień, nad którymi HTC pracuje. Głównie dotyczy to pytania: dać od razu Androida 6.0.1 czy wystarczy 6.0? Zagadką jest również Desire EYE, który według wcześniejszych informacji był pewnym kandydatem do Marshmallow, a teraz pojawiają się wątpliwości, ale nie sądzę, żeby Tajwańczycy tak szybko ukrócili żywot tego smartfonu.

 

W takim razie stajnia HTC również została rozpoznana pod kątem aktualizacji. Czekamy teraz na dotrzymanie terminów, które przeciągają się aż do połowy przyszłego roku. Trochę długo, ale niestety taki urok Androida.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.