Samsung rozdaje 200 dolarów każdemu, kto zakupi ich najnowszego flagowca – oczywiście Polski nie ma na liście

Newsy

gift-certificate-200-3

Po wydaniu najnowszych Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ i Note 5 Samsung wziął się konkretnie za swój system płatności Samsung Pay. Przede wszystkim firma postawiła na jego odpowiednią promocję, ponieważ każdy nowy posiadacz wyżej wymienionych urządzeń otrzymuje teraz voucher o wartości dwustu dolarów. Waluta jest możliwa do wykorzystania jedynie za pomocą platformy Samsung Pay, co automatycznie wyklucza większość krajów na świecie. W tym również Polskę.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

To norma, że jako Polacy otrzymujemy coś dużo później, niż Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Dziwi jednak fakt, że dbając o właściwe zachęcenie do zakupu promowanych urządzeń oraz korzystania z nowego systemu płatności, przeprowadza się to w takim, a nie innym terminie. Równie dobrze firma mogłaby przecież zaczekać, aż ich aplikacja stanie się funkcjonalna wszędzie. Takie posunięcie, w moim odczuciu, jest więc nierozważne.

 

samsungpay-thedroidguy

 

Kiedy więc możemy się spodziewać rewolucji płatniczej w Polsce? W Internecie krąży wiele pogłosek, również z ramienia naszej konkurencji, że według zaufanych źródeł premiera ma odbyć się w drugim kwartale 2016 roku. Jeżeli więc wierzyć tym zapewnieniom, przyjdzie nam na usługę zaczekać już całkiem niedługo. Co więcej, wygląda na to, że otrzymamy ją szybciej od ApplePay’a, czy AndroidPay’a. Z opisywanej promocji jednak nie zdążymy skorzystać – ponieważ ta kończy się 20 stycznia.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x