ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy zdjęcia prezentują Samsunga Galaxy S7?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7

 
Jest już właściwie pewne, że w lutym zobaczymy Samsunga Galaxy S7. Przypomnijmy, że smartfon zostanie prawdopodobnie pokazany 21 lutego na wydarzeniu w Barcelonie, które firma nazywa (podobnie jak co roku) „Samsung Galaxy Unpacked”. Ponownie nastąpi to przed corocznym Mobile World Conference, które planowane jest na 22 – 25 lutego. Z każdym dniem, gdy zbliżamy się do tego wydarzenia, coraz więcej wycieków dotyczących flagowego Galaxy S7 się pojawia. Ostatnio zobaczyliśmy rendery wersji 6-calowej, pisaliśmy także o możliwej technologii „Duo Pixel”. Dziś mamy z kolei dla Was zdjęcia.
 

 
Fotografia prezentuje obudowę topowego modelu. Jak widać, nie różni się ona za bardzo od Samsunga Galaxy S6. Chyba zresztą nikt nie oczekiwał, że po wprowadzeniu nowego designu Koreańczycy zamierzają ponownie dokonać małej rewolucji. Z obrazka można wnioskować, że boki urządzenia są mniej owalne niż w tegorocznym flagowcu. Ponadto, czyżby czerwona strzałka sugerowała nam USB-C? Całkiem możliwe, aczkolwiek poprzednie informacje wskazywały na brak takiego portu, więc z oceną trzeba się wstrzymać.
 

 
Ciekawe czym nas zaskoczy firma już za 2 miesiące. Pojawi się efekt „wow” jak zobaczymy najnowszy produkt tej spółki? Jeśli nie, to przedsiębiorstwo będzie musiało szykować więcej pieniądzy na kampanię marketingową chcąc pobić rekordy sprzedaży.
 
źródło: weibo, phonearena, własne

Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Sprawdź najnowsze wpisy