Pierwsze publiczne testy Snapdragona 820 już w Sieci – jest zdecydowanie lepiej

Newsy

qualcomm-inc-snapdragon-820-finally-gets-a-date-new-gpu-detailed

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tak naprawdę poznaliśmy już wszystkie układy scalone, które będą rządzić w przyszłym roku jako mózgi najlepszych mobilnych urządzeń. Jednak największa niewiadomą jest Snapdragon 820, od którego wymaga się pokazania rehabilitacji firmy. W takim razie przyjrzyjmy się pierwszym publicznym testom tego układu.

 

Tym razem nie będę Was zanudzał danymi technicznymi, czym to najnowsza jednostka Qualcomma jest i tym podobne, ale od razu przejdźmy do testów, bo jest ich naprawdę dużo. W takim razie, poznajcie Snapdragona 820 pod względem benchmarków:

 

 

Jest wyraźnie lepiej, ale jednak są przykłady, w których widać pewne braki, co zaskakuje. Jednak wyjaśnienia daleko nie trzeba szukać – wciąż nie jest to projekt zapięty na ostatni guzik i możemy jeszcze liczyć na to, że poszczególni producenci popracują nad optymalizacją, co oczywiście przełożyć się może również na wydajność. Jednak czy tak będzie to nie wiadomo. Osoby odpowiedzialne za powyższe testy mają za to zdecydowanie lepszą wiadomość dla nas – Snapdragon 820 praktycznie w ogóle się nie nagrzewa, co jest świetną wiadomością.

 

Mimo wszystko ja wciąż na chłodno podchodzę do wszelkich cyferek – czekam po prostu na pierwsze urządzenie z tym układem, które będę mógł przetestować i na własnej skórze przekonać się jak wygląda nowy topowy układ od Qualcomma.

 

 

źródło: AnandTech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x