Jeśli wkurza Cię wyszukiwarka w Google Drive, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość

Paweł Bilski Aplikacje 2015-12-10

google-drive-logo-680x388

 

Najnowsza aktualizacja Google Drive przynosi tej platformie sporo dobrego. Praca z tą usługą ma być teraz łatwiejsza i szybsza. Użytkownicy mają już nie mieć problemów z przeszukiwaniem swoich plików, bez względu na to jakiego urządzenia do tego właśnie używają.

 

Jak wyjaśniło Google na swoim oficjalnym blogu, nowości są podyktowane troską o jak największe dopasowanie się do użytkownika oraz jego wygodę. Wszystkie platformy systemowe oraz urządzenia, które obsługują Google Drive dostaną nowe narzędzie wyszukiwania już w najbliższych tygodniach.  Zerknijcie poniżej na próbkę nowych możliwości dysku Google:

 

google-drive-faster-search

 

Jak widzimy, nowe możliwości pozwolą wyszukiwać konkretne typy plików. Będziemy mogli więc skonkretyzować szukanie poprzez zaznaczenie daty, parametrów, rodzaju czy też wagi pliku. To z pewnością spore ułatwienie.

 

Aktualizacja ma również pomóc dostać się do menu szukania zaawansowanego prosto ze standardowego modelu wyszukiwarki plików, co ma oczywiście ułatwić nam dotarcie do konkretnych wyników.

 

Źródło: Google, AndroidAuthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x