motorola moto e 2015 obietnica

 

Motorola szczyci się tym, że nie zapomina o swoich smartfonach i chce wspierać całe swoje portfolio. Oczywiście siłą rzeczy odpadają modele starszej daty, ale Amerykanie pamiętają także o tych tańszych urządzeniach. Tak nam się wydawało przynajmniej, gdyż pierwsza lista pokazująca, które smartfony otrzymają Androida 6.0 Marshmallow była wybrakowana.

 

Na szczęście teraz Amerykanie uzupełnili swoje plany i tak, na liście znalazł się model Moto E (2015), który wstępnie po niecałych trzech kwartałach stracił wsparcie. Jednak teraz już wiemy, że ten smartfon – być może przez uwagi użytkowników – będzie mógł cieszyć się Androidem 6.0 Marshmallow. Razem z nim, bez niespodzianek, na liście pojawiły się trzy inne smartfony, a są to najnowsze propozycje Amerykanów w postaci Moto X Fore, Droid Turbo 2, Droid Maxx 2. Niestety, ale nie wiemy kiedy dokładnie Motorola planuje wydać odpowiednie aktualizacje. Niemniej jednak dzisiaj Marshmallow zawitało na niedostępną u nas Moto X Pure Edition, co oczywiście oznacza, że kolejne smartfony zaprezentowane razem z tym modelem mogą niedługo dostać nowy system.

 

Jednak czy faktycznie tak na Motoroli można polegać? Jakie są Wasze doświadczenia związane z aktualizacjami smartfonów tego producenta? Polecacie czy radzicie unikać?

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.