Motorola Nexus 6 może wkrótce zniknąć ze sklepów

Newsy

Google-Nexus-6P-Review-TI

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Zaprezentowany przed  rokiem przy współpracy z należącą jeszcze do niedawna do Google firmą Motorola Google Nexus 6 był pierwszym phabletem z rodziny Nexus. Atrakcyjna polityka cenowa koncernu spowodowała, że model ten spotkał się z ciepłym przyjęciem na rynku – pomimo początkowego zaskoczenia wymiarami po posiadającym znacznie mniejszy ekran poprzedniku. Niedawno zaprezentowano dwa kolejne modele z serii Nexus – 5X i 6P. Od tego czasu upłynęło ledwie kilka tygodni, a koncern zaprzestał właśnie sprzedaży w swoim sklepie zeszłorocznego modelu. Oczywiście smartfon jest nadal dostępny u innych sprzedawców. Jeśli ktoś przymierza się do zakupu tego modelu to powinien się spieszyć, gdyż nie jest wykluczony rychły koniec produkcji tego modelu, a w konsekwencji także utrudnienia w dostępności fabrycznie nowych egzemplarzy.

 

Warty podkreślenia jest fakt, że ceny tego modelu spadły w ciągu roku niemalże o 1/3 początkowej ceny (649€), przy czym model ten nie postarzał się pod względem specyfikacji w bardzo znaczący sposób. Z całą pewnością jest to więc obecnie jedna z najciekawszych ofert na rynku smartfonów lub też phabletów. Jako, że to model z oficjalnej serii Nexus można się spodziewać jeszcze przez przynajmniej 11 do 12 miesięcy oficjalnego wsparcia w postaci aktualizacji bezpieczeństwa, czy nowych wersji systemu Android. Z pewnością też można liczyć na szerokie wsparcie społeczności pod tym względem.

 

Źródło:Googlewatchblog.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x