Samsung ma nową strategię, zajmie się w końcu swoimi średniakami i budżetowymi telefonami

Newsy

samsung-logo

 
Ostatnimi czasy, firma wydaje wiele ciekawych smartfonów ze średniej półki cenowej. Przykładem jest cała seria A, która nie dość że wygląda obiecująco, to posiada zadowalające parametry. Jednak nie wszystkim one wystarczają. Wielu użytkowników jest zdania, że Koreańczycy dyskryminują osoby kupujące te smartfony. Ma się to jednak zmienić. W jaki sposób?
 
Spółka zamierza produkować dość tanie urządzenia z OIS (optyczna stabilizacja obrazu), a także z Samsung Pay. To właśnie średniaki i budżetowe smartfony są najchętniej kupowane na rynkach rozwijających się, czy wschodzących. Producent widzi tutaj możliwości odróżnienia się od konkurencji i zapewnienia dodatkowej wartości dla klientów. Już w tej chwili wiadomo, że nowy Galaxy A5 (2016) i Galaxy A7 (2016) będą posiadały OIS, które do tej pory było tylko dostępne dla flagowców.
 
Według mnie to dobry ruch, byleby nie okazało się, że wraz z dodatkami, ceny nowych urządzeń jakie zaprezentuje Samsung będą wyższe.
 
źródło: phonearena

Samsung Galaxy A5 jeszcze tańszy!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x