PlayStation-Messages-970-80

Zapewne każdy z Was korzysta z jakiejś aplikacji przeznaczonej do wysyłania i odbierania wiadomości. Może to być Facebook Messenger, może to być Hangouts, Whatsapp czy nawet zwykła aplikacja do SMSów. A co jeśli dostalibyście jeszcze jedną opcję do wyboru? Wszak nasi znajomy korzystają z różnorodnych platform i form kontaktu. Warto zatem zainteresować się tą od Sony!

W Sklepie Play pojawiła się dość intrygująca aplikacja. Mianowicie PlayStation Messages. Idea programu jest prosta. To czat, gdzie możecie rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi. Co wyróżnia ją jednak na tle pozostałych to fakt, iż możecie czatować ze swoimi znajomymi z PSN. PlayStation postanowiło rozdzielić tę funkcję od oficjalnej aplikacji PlayStation.

Co zatem możemy robić? PlayStation Messages podzielony jest na trzy części: Wiadomości, Ulubione oraz Znajomi. Kontakty mogą być segregowane alfabetycznie bądź wg dostępności. Możemy wysyłać wiadomości głosowe, przesyłać naklejki oraz dodawać załączniki. I to by było na tyle…

Pozostaje więc pytanie dla kogo ta aplikacja została stworzona. Zdaje się, że jej użyteczność najbardziej odczują Ci, którzy w PlayStation Network mogą pochwalić się pełną listą internetowych znajomych i chcą z nimi rozmawiać nie tylko w trakcie gry. Niemniej PlayStation Messages prezentuje się całkiem nieźle, więc jeśli jesteście graczami to może warto spróbować. Wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: Android Authority

SPRAWDŹ OFERTĘ NA HUAWEI WATCH

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.