Xiaomi Mi 5

 

W ostatnich dniach mieliśmy naprawdę bardzo dużo przecieków dotyczących Xiaomi Mi 5. Poznaliśmy prawdopodobny wygląd urządzenia, a kilka godzin temu świat mobilny dowiedział się, że najnowszy flagowiec Xiaomi prawdopodobnie będzie posiadał fizyczny przycisk „home”, o czym informowaliśmy Was tutaj. Te „smaczki” to jednak nie wszystko. Na portalu Android Headlines pojawiły się kolejne informacje na temat Mi 5, i tym razem chodzi o samą moc drzemiącą w tym urządzeniu, a jak się pewnie spodziewacie – jest ona nie byle jaka.

 

Jak wiecie, Mi 5 w 99 procentach zadebiutuje na rynku z procesorem Qualcomm Snapdragon 820 wspieranym przez 3 lub 4 GB RAM. Prawdopodobnie w takiej konfiguracji ujrzeliśmy właśnie to urządzenie w popularnym benchmarku – AnTuTu. Nie byłoby w tym oczywiście nic dziwnego, gdyby nie wynik tego urządzenia. Niedawne sensacyjne wyniki Huawei Mate 8 w powyższym benchmarku to najwyraźniej nie będzie żaden rekord. Co powiecie na 101339 punktów? Taki wynik osiągnął prawdopodobnie właśnie Xiaomi Mi 5.

 

Xiaomi-Mi-5-AnTuTu-leak_1

 

Na oficjalne potwierdzenie tych informacji musimy jednak trochę poczekać, bowiem premiera urządzenia będzie miała miejsce dopiero w drugiej połowie stycznia. Niemniej jednak liczby są imponujące, i z pewnością osoby czekające na Mi 5 coraz bardziej się niecierpliwią. No właśnie, są już jacyś chętni do zakupu?

 

Źródło: AndroidHeadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.