ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Age of Empires: World Domination w końcu trafia do sklepu Play – dostępne za darmo!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
Age of Empires: World Domination

Age of Empires zapewne każdy z Was zna. Być może nie wszyscy grali w ten tytuł, ale z pewnością jest to jedna z najpopularniejszych produkcji Microsoftu. Seria różnych wydań ma swoje początki w roku 1997, a po osiągnięciu pełnoletności trafia ona na urządzenia mobilne w pełnej krasie.

Plany wydania tzw. „AoE” na mobilne platformy Google i Apple znane nam są od co najmniej dwóch lat, a w kwietniu zeszłego roku pojawiła się informacja o coraz bliższym wprowadzeniu aplikacji do sklepów. Tak też się dzisiaj stało i Age of Empires: World Domination zawitało właśnie do sklepu Play.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vc7vQtLlHuM[youtube]

Aplikację znajdziecie za darmo pod następującym linkiem: Klik! Niech nie zdziwi Was informacja o tym, że program jest niekompatybilny z Waszym urządzeniem. Jak się okazuje, nawet w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych póki co nie można pobrać gry, ale jest na to rada, którą przedstawiłem w odpowiednim poradniku: Klik! Jak się okazuje, w momencie pisania wpisu, należy ustawić swoje urządzenie na Singapur lub Filipiny.

Jednak czy na rynku mobilnym strategii czasu rzeczywistego znajdzie się jeszcze miejsce dla Age of Empires? Wiele osób zarzuca temu tytułowi, że to kopia…. Clash of Clans. Jak Wy się ustosunkujecie do tego stwierdzenia?

Sprawdź najnowsze wpisy