[Film] Galaxy Note 4 z Androidem 6.0 Marshmallow – Samsung musi jeszcze wiele poprawić

Newsy

Samsung-Galaxy-Note-4-Android-Marshmallow-681x383

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wczoraj informowaliśmy Was, że – ku zaskoczeniu wszystkich – Galaxy Note 4 otrzymał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Tak, tegoroczne flagowe modele wciąż tkwią na Lollipopie, a ponad roczny już smartfon ze stylusem może cieszyć się niemalże najnowszym mobilnym systemem od Google.

 

W takim razie gdzie tkwi haczyk? Póki co aktualizacja oficjalnie jest dostępna tylko na Węgrzech i najprawdopodobniej tylko dla modelu oznaczonego jako SM-N910F, co oczywiście oznacza edycję ze Snapdragonem na pokładzie. Czym to pachnie? Tak jest, „testami na użytkownikach”. Jednak nie wybiegajmy przed szereg i zobaczmy jak sprawdza się Marshmallow na Galaxy Note 4:

 

 

Autor zaznaczył, że problemy z działaniem nakładki TouchWiz wynikają ze zmiany języka systemu, aczkolwiek widać również później (jak i wcześniej) drobne spowolnienia – szczególnie podczas rozwijania belki powiadomień. Także nie wszystkie ikony zostały poprawione i dopasowane do reszty. W oczy rzuciła nam się informacja o konieczności zamknięciu Samsung Cloud. Autor filmu również nie zauważył poprawy działania urządzenia na jednym ładowaniu, a w końcu to jest jedną z najważniejszych nowości w Marshmallow. Niemniej jednak ten fakt można zostawić z boku, gdyż smartfon nie miał kiedy przejść w drzemkę.

 

W takim razie, reasumując, Marshmallow na Galaxy Note 4 spisuje się przeciętnie i wymaga poprawek – w końcu nie jest to słaby smartfon, coby miał mieć problemy z ładowaniem podglądu aplikacji w menedżerze zadań.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x