Xiaomi Mi 5

 
Bardzo wiele osób czeka z niecierpliwością na nowego flagowca od Xiaomi. Warto przypomnieć, że minęło ponad 17 miesięcy od wydania modelu Mi 4. Jest to dość długi okres pomiędzy ujawnieniem topowych modeli. Mówiło się, że wynika on z tego, iż firma czekała na gotowość Qualcommu i jego procesora Snapdragona 820.
 
Ostatnie informacje wskazują, iż smartfon nie będzie korzystał z technologii Qualcomm Ultrasonic. Czytnik linii papilarnych pojawi się prawdopodobnie na przodzie urządzenia w fizycznym przycisku „home”. Warto dodać, że będzie to pierwsze urządzenie firmy z takim przyciskiem. Potwierdza to ostatni render, który pojawił się w sieci. Jest on zgodny z poprzednim wyciekiem prezentującym flagowca w kolorze białym.
 
Należy również przypomnieć, że Xiaomi Mi 5 ma posiada 5,2-calowy ekran z Force Touch, procesor Snapdragon 820, 3/4 GB RAM, 32/64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 21 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Różne źródła wskazują na prezentację telefonu w styczniu bądź lutym.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.