Xiaomi Mi 5 z fizycznym przyciskiem home?

Newsy

Xiaomi Mi 5

 
Bardzo wiele osób czeka z niecierpliwością na nowego flagowca od Xiaomi. Warto przypomnieć, że minęło ponad 17 miesięcy od wydania modelu Mi 4. Jest to dość długi okres pomiędzy ujawnieniem topowych modeli. Mówiło się, że wynika on z tego, iż firma czekała na gotowość Qualcommu i jego procesora Snapdragona 820.
 
Ostatnie informacje wskazują, iż smartfon nie będzie korzystał z technologii Qualcomm Ultrasonic. Czytnik linii papilarnych pojawi się prawdopodobnie na przodzie urządzenia w fizycznym przycisku „home”. Warto dodać, że będzie to pierwsze urządzenie firmy z takim przyciskiem. Potwierdza to ostatni render, który pojawił się w sieci. Jest on zgodny z poprzednim wyciekiem prezentującym flagowca w kolorze białym.
 
Należy również przypomnieć, że Xiaomi Mi 5 ma posiada 5,2-calowy ekran z Force Touch, procesor Snapdragon 820, 3/4 GB RAM, 32/64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 21 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Różne źródła wskazują na prezentację telefonu w styczniu bądź lutym.
 
źródło: gizmochina

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x