Android 6.0.1 Marshmallow zmierza w stronę… HTC – dwa modele mają zostać zaktualizowane w tym miesiącu

Newsy

htc one m9 a9 marshmallow update aktualizacja

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Android Marshmallow to zdecydowanie najbardziej rozchwytywany temat ostatnich tygodni. Wszyscy czekają, kiedy ich smartfon dostąpi zaszczytu pracy na tym systemie – czy to w sposób oficjalny czy też nie. Grudzień już pokazuje, że będzie obfitował w wiele tego typu wiadomości, a tym razem padło na HTC, które zaczyna wracać do żywych.

 

Nie wiadomo skąd, nie wiadomo kiedy, ale najaktualniejszym dzisiaj systemem jest Android Marshmallow w wersji 6.0.1, który pojawił się na modelach z serii Android One. Jak się okazuje, nie tylko te smartfony będą miały dostęp do poprawek od Google. Jedna z popularniejszych osób podająca informacje, które producenci woleliby zostawić dla siebie, poinformowała nas za pomocą Twittera, że HTC w tym miesiącu również planuje aktualizacje. Przede wszystkim One A9 zostanie zaktualizowany pomimo że już korzysta z Androida Marshmallow. Drugi smartfon to oczywiście flagowy reprezentant Tajwańczyków, a więc One M9, który ma szansę odzyskać trochę sił po niezbyt sprzyjającym roku.

 

W takim razie ten miesiąc to z pewnością czas aktualizacji najważniejszych i najwyżej stawianych urządzeń. Jedynie użytkownicy Sony będą zmuszeni poczekać nieco dłużej, ale to też może wyjść im na dobre.

 

 

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x