htc one m9 a9 marshmallow update aktualizacja

 

Android Marshmallow to zdecydowanie najbardziej rozchwytywany temat ostatnich tygodni. Wszyscy czekają, kiedy ich smartfon dostąpi zaszczytu pracy na tym systemie – czy to w sposób oficjalny czy też nie. Grudzień już pokazuje, że będzie obfitował w wiele tego typu wiadomości, a tym razem padło na HTC, które zaczyna wracać do żywych.

 

Nie wiadomo skąd, nie wiadomo kiedy, ale najaktualniejszym dzisiaj systemem jest Android Marshmallow w wersji 6.0.1, który pojawił się na modelach z serii Android One. Jak się okazuje, nie tylko te smartfony będą miały dostęp do poprawek od Google. Jedna z popularniejszych osób podająca informacje, które producenci woleliby zostawić dla siebie, poinformowała nas za pomocą Twittera, że HTC w tym miesiącu również planuje aktualizacje. Przede wszystkim One A9 zostanie zaktualizowany pomimo że już korzysta z Androida Marshmallow. Drugi smartfon to oczywiście flagowy reprezentant Tajwańczyków, a więc One M9, który ma szansę odzyskać trochę sił po niezbyt sprzyjającym roku.

 

W takim razie ten miesiąc to z pewnością czas aktualizacji najważniejszych i najwyżej stawianych urządzeń. Jedynie użytkownicy Sony będą zmuszeni poczekać nieco dłużej, ale to też może wyjść im na dobre.

 

 

źródło: androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.