ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android 6.0.1 Marshmallow zmierza w stronę… HTC – dwa modele mają zostać zaktualizowane w tym miesiącu

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one m9 a9 marshmallow update aktualizacja

Android Marshmallow to zdecydowanie najbardziej rozchwytywany temat ostatnich tygodni. Wszyscy czekają, kiedy ich smartfon dostąpi zaszczytu pracy na tym systemie – czy to w sposób oficjalny czy też nie. Grudzień już pokazuje, że będzie obfitował w wiele tego typu wiadomości, a tym razem padło na HTC, które zaczyna wracać do żywych.

Nie wiadomo skąd, nie wiadomo kiedy, ale najaktualniejszym dzisiaj systemem jest Android Marshmallow w wersji 6.0.1, który pojawił się na modelach z serii Android One. Jak się okazuje, nie tylko te smartfony będą miały dostęp do poprawek od Google. Jedna z popularniejszych osób podająca informacje, które producenci woleliby zostawić dla siebie, poinformowała nas za pomocą Twittera, że HTC w tym miesiącu również planuje aktualizacje. Przede wszystkim One A9 zostanie zaktualizowany pomimo że już korzysta z Androida Marshmallow. Drugi smartfon to oczywiście flagowy reprezentant Tajwańczyków, a więc One M9, który ma szansę odzyskać trochę sił po niezbyt sprzyjającym roku.

W takim razie ten miesiąc to z pewnością czas aktualizacji najważniejszych i najwyżej stawianych urządzeń. Jedynie użytkownicy Sony będą zmuszeni poczekać nieco dłużej, ale to też może wyjść im na dobre.

źródło: androidcentral.com

Sprawdź najnowsze wpisy