W Androidzie 6.0.1 będziecie mieli do dyspozycji ich znacznie więcej. Jednorożec nadchodzi!

Newsy

Emoji

 
Każdy w smartfonie wysyłając wiadomości używa emotikon. Nawet poprzez zwyczajne wstukanie dwukropka i nawiasu (poprzedzonego myślnikiem). Jednak system operacyjny jakim jest Android, daje możliwości wybrania odpowiedniej emotikony w postaci przygotowanych emoji. Znajdziemy tutaj pełen wybór zadowolonych, smutnych, wściekłych min, a także zwierzęta, owoce, warzywa i inne różnego rodzaju rzeczy.
 
Okazuje się, że w wersji 6.0.1 naszego systemu operacyjnego zostanie dodanych jeszcze więcej ikonek! Jak podają źródła internetowe, będzie ich 200 (?!), a dotychczasowe przejdą pewien lifting. Pojawią się między innymi: jednorożec, lew, wiewiórka, stadion, termometr itd. Dzięki temu możliwość okazywania naszych uczuć drogą elektroniczną znacznie się poprawi.
 
Przy okazji warto przypomnieć, że we wspomnianej wersji systemu pojawi się również update dotyczący bezpieczeństwa. Dodatkowo małe zmiany zobaczą użytkownicy tabletów. Dotyczyć one będą paska nawigacyjnego.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x