s7 leak 2

Samsung Galaxy S7 to wciąż tajemniczy smartfon, mimo różnych plotek jakie krążą na jego temat. Na szczęście czasami bywają sytuacje, w których przez totalny przypadek dowiadujemy się więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Jak np. z teraz kiedy informacje pochodzą od firmy produkującej etui – ITSkins.

 

Wiemy, że Galaxy S7 pojawi się w dwóch wersjach – małej i dużej. Kiedy podstawowy model S7 będzie miał wymiary 143,37 x 70,8 x 6,94 mm, tak Galaxy S7 Plus urośnie do 163,32 x 82×01 x7,82 mm. Z tych wyników możemy zatem wysnuć wniosek, że wersja Plus dołączy do grona „gigantów”, a jej ekran może odznaczać się wielkością nawet 6 cali.

 

s7 leak

 

Co jeszcze możemy wyczytać z renderów jakie przeciekły do Sieci? Pozostanie znany już wszystkim „Home button” od Samsunga, lecz w nieco mniejszej wersji. Z lewej strony ekrany przypuszczalnie znajdują się klawisze odpowiedzialne za głośność urządzenia, natomiast z prawej widzimy przycisk do odblokowywania oraz slot na kartę SIM. Niewiele widać zatem różnic względem S6. Nie wiadomo jeszcze w jakim wariancie S7 oraz S7 Plus pojawią się na rynku – istnieje prawdopodobieństwo, że Samsung umieści w nich swojego najnowszego Exynosa 8890, lecz nie jest wykluczona opcja wyposażona w Snapdragon 820.

 

s7 leak 1

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.