android 6.0 marshmallow logo adlkslaksd

 
Na aktualizację do Marshmallow z niecierpliwością czeka wielu z Was. Nic dziwnego, ponieważ ilość nowych funkcji jest duża. Wśród nich znajdziemy między innymi Doze (do oszczędzania baterii), Now on Tap (które przewiduje, czego potrzebujesz w danej chwili), kontrolę uprawnień dla aplikacji, jeszcze lepszy wygląd systemu.
 
Jak jednak na nowy system przystało, nie jest on wolny od wad i błędów. Użytkownicy Nexusa 6P i Nexusa 5X narzekają na rozmycie kolorów na ekranie, po zainstalowaniu update’u. Jak donoszą informatorzy, Google udało się rozwikłać zagadkę dotyczącą wspomnianej niedogodności. Deweloperzy przygotowali fix, który oczekuje na wydanie. Trzeba jednak przyznać, że trochę czasu musiało minąć, nim spółka zdążyła rozwiązać problem.
 
Z drugiej strony, całe szczęście, rozmyty ekran okazał się błędem związanym z oprogramowaniem, a nie wadą sprzętu. Kolejna tego typu afera mocno zaszkodziłaby wizerunkowi nowych Nexusów borykających się ostatnio z różnymi problemami.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.