Rozmyte kolory w Androidzie Marshmallow. Nadchodzi łatka dla Nexusów?

Newsy

android 6.0 marshmallow logo adlkslaksd

 
Na aktualizację do Marshmallow z niecierpliwością czeka wielu z Was. Nic dziwnego, ponieważ ilość nowych funkcji jest duża. Wśród nich znajdziemy między innymi Doze (do oszczędzania baterii), Now on Tap (które przewiduje, czego potrzebujesz w danej chwili), kontrolę uprawnień dla aplikacji, jeszcze lepszy wygląd systemu.
 
Jak jednak na nowy system przystało, nie jest on wolny od wad i błędów. Użytkownicy Nexusa 6P i Nexusa 5X narzekają na rozmycie kolorów na ekranie, po zainstalowaniu update’u. Jak donoszą informatorzy, Google udało się rozwikłać zagadkę dotyczącą wspomnianej niedogodności. Deweloperzy przygotowali fix, który oczekuje na wydanie. Trzeba jednak przyznać, że trochę czasu musiało minąć, nim spółka zdążyła rozwiązać problem.
 
Z drugiej strony, całe szczęście, rozmyty ekran okazał się błędem związanym z oprogramowaniem, a nie wadą sprzętu. Kolejna tego typu afera mocno zaszkodziłaby wizerunkowi nowych Nexusów borykających się ostatnio z różnymi problemami.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x