Sony rozszerza swój program AOSP Recovery – pięć popularnych nowych urządzeń na liście

Łukasz Pająk Aplikacje 2015-12-06

01_Xperia_Z3_family_smartwear

 

Sony z jednej strony dba o jedną z najważniejszych zalet Androida, ale z drugiej strony też poniekąd utrudnia dostęp do niej. Chodzi oczywiście o modyfikację, które teraz staną się łatwiejsze do zaaplikowania na kolejnych pięciu mobilnych urządzeniach od Japończyków.

 

Chodzi oczywiście o Sony AOSP Recovery Program, który pozwala na dostęp do partycji „ratunkowej”, która również przydatna jest przy wgrywaniu tzw. Custom ROM’ów. To jest właśnie wspomniany plus dla Japończyków, ale minusem jest to, że nie spieszą się ze wspieraniem najnowszych modeli toteż dzisiaj do niezbyt licznej grupy urządzeń dołączają takie modele jak Xperia Z2, Z2 Tablet, Z3, Z3 Compact oraz Z3 Tablet Compact.

 

 

 

Sony dzieli swoje urządzenia na platformy i powyższe modele należą do grupy: Shinano. Jednak wciąż czekamy na wsparcie dla Kitakami, gdyż w tej rodzinie znajdziemy topowe urządzenia od Z3+ poczynając na Z5 Premium kończąc.

 

Mimo wszystko jestem ciekawy jakie są Wasze odczucia jeśli chodzi o modyfikacje i Sony? Polecilibyście modele tej firmy fanom zmieniania oprogramowania co tydzień lub jeszcze częściej?

 

 

źródło: XDA-Developers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x