Długo oczekiwany i „niesamowity” Xiaomi Mi 5 wygląda tak?

Newsy

Xiaomi Mi 5

 
Minęło ponad 17 miesięcy od wydania Xiaomi Mi 4. Rzadko która firma robi tak dużą przerwę pomiędzy prezentacją poszczególnych flagowych modeli. Jednak w tym przypadku sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Producent czeka na gotowość Qualcommu i jego procesora Snapdragona 820. Ponadto CEO przedsiębiorstwa Lei Jun wspomniał, że produkcja urządzenia zajmuje firmie od 12 – 18 miesięcy.
 
Analitycy przewidują, że topowy telefon zostanie wydany w lutym. Prezes Xiaomi dodatkowo podsyca czas oczekiwania, twierdząc, że flagowiec jest niesamowity. Okazuje się, że być może w pewien sposób mamy możliwość przekonania się o tym po raz pierwszy. Do Internetu wyciekło bowiem zdjęcie lub ulotka rzekomo prezentujące Xiaomi Mi 5. Co na pewno rzuca się w oczy, to smukłość urządzenia i cienkie ramki.
 
Przypomnijmy, że telefon prawdopodobnie będzie posiadał 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 21 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu.
 

źródło: gizmochina

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x