ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Batman od Telltale Games już w przyszłym roku, czyli Bruce Wayne w epizodach

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
batman

Kojarzycie studio Telltale Games? To twórcy m.in. wielokrotnie nagradzanych i wychwalanych produkcji takich jak np. The Walking Dead. Dzięki swojemu modelowi rozgrywki interaktywne gry zdobywają coraz większą popularność, a duże bazowanie na emocjach sprawia, że długo o takich tytułach nie zapominamy. A o takim Batmanie nie zapomnimy chyba nigdy.

Tak! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów Batmana. Telltale Games właśnie we współpracy z Warner Bros i DC Comics zabrało się za pracę nad stworzeniem gry opowiadającej historię Bruce’a Wayne’a. Łatwo się zatem domyślić, że całość zostanie podzielona na epizody, a my będziemy aktywnie tworzyć poznawaną historię zgodnie z naszymi decyzjami moralnymi i ponoszonymi konsekwencjami.

Produkcja pojawi się na rynku już w przyszłym roku i nawet sami twórcy nie potrafią doczekać się jej premiery. To będzie nowy model narracji, jakiego jeszcze nie mieliśmy okazji zaznać w żadnej dotychczasowej produkcji z uniwersum Batmana. Miejmy nadzieję, że premiera nastąpi bardzo szybko. Inaczej rok 2016 będzie się ciągnął w nieskończoność.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy