Zrzut ekranu 2015-12-03 o 21.51.59

 

W zeszłym tygodniu podzieliłem się z Wami ciekawym według mnie projektem na Indiegogo. Gecko, a więc prosta nakładka i wtyczka do portu MicroUSB sprawi, że nie trzeba celować w złącze, a także martwić się o jego kierunek. Oczywiście nie jest to drastyczne ułatwienie życia, ale małymi kroczkami można się rozleniwiać.

 

Jednak do rzeczy. Razem z autorami powyższego projektu postanowiliśmy przygotować dla Was małą promocję. Tym samym jeśli wejdziecie na stronę Indiegogo: Klik! to znajdziecie tutaj specjalną ofertę dla Czytelników Android.com.pl. Z racji, że zostały wyprzedane już darmowe wtyczki toteż teraz możecie taniej kupić następujący zestaw:

 

udq1us6bsqspsgi9odpi

 

Pakiet ten dostępny jest on normalnie w cenie 14$, a więc około 55 złotych, a dzięki odpowiedniemu porozumieniu możecie go mieć za 9$, a więc około 20 złotych taniej. Wydatek 35 złotych może wydawać się duży, ale w zamian otrzymujecie ciekawe akcesorium, które na dłuższą metę powinno Wam się spodobać.

 

Zrzut ekranu 2015-12-04 o 17.22.47

 

Dla przypomnienia, oto jak to wygląda w praktyce:

 

 

Na początku w ofercie jest 25 sztuk takiego zestawu, ale jeśli zainteresowanie będzie większe – o czym informujcie w komentarzach – to postaramy się uruchomić kolejną promocyjną partię.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.