Yahoo Messenger

 
Kojarzycie Yahoo Messengera? Osobiście nigdy nie używałem, bo do niczego nie był mi potrzebny. Możliwe też, że po prostu w naszym kraju nie jest popularny. Jak to jest za granicą? Według sklepu Google Play, program został zainstalowany na 50.000.000 – 100.000.000 urządzeń. To nie tak mało, ale w porównaniu do komunikatora Facebooka (ponad 1 miliard pobrań!), ta liczba wydaje się słaba. Nic dziwnego, gdyż Yahoo przysypiało na rynku mobilnym, nie wydając żadnych szczególnych aplikacji i aktualizacji do nich. Firma odstawała od gigantów takich jak Google czy Facebook.
 
Yahoo Messenger 2.0
 
Jednak jak to się mówi – lepiej późno, niż wcale. Spółka zaktualizowała ostatnio swojego Messengera do wersji 2.0. Co nowego zobaczymy? Przede wszystkim pojawi się możliwość „like’owania” wiadomości, współgrająca z Flickr, Tumblr i Xobni, cofania wysłanych informacji czy dzielenia się animowanymi GIFami, a także korzystania z grupowego czatu. Ponadto będziemy mogli podzielić się wieloma zdjęciami dzięki integracji z Flickr.
 
Update jest już dostępny do pobrania w Google Play. Ja podziękuję i nie wypróbuję, ale może Wy skorzystacie.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.