OnePlus pozbywa się zaproszeń na zawsze i na święta!

Łukasz Pająk Newsy 2015-12-03

OnePlus 2 ssss

 

Tak niecodziennej wiadomości z pewnością próżno było się spodziewać. Zapewne zastanawiacie się gdzie tkwi haczyk w tytule, ale spokojnie, o tym później, chociaż też niekoniecznie. W takim razie jeśli jesteście zainteresowani zakupem jednego ze smartfonów OnePlus to mam dla Was świetną wiadomość.

 

Zacznijmy od flagowego smartfonu, który można znaleźć w ofercie Chińczyków. Model Two, którego jestem posiadaczem, od 5 grudnia (północy) będzie można kupić bez posiadania zaproszenia. Tym razem nie jest to krótkoterminowa, czy też nawet jednodniowa, ulga dla konsumentów, ale tak już zostanie na zawsze.

 

OnePlus X

 

W takim razie w ofercie OnePlus jest jeszcze najmniejszy model, a więc „X„, który również będzie do kupienia dla wszystkich, a nie tylko tych wyjątkowych, co dostali zaproszenie. Tym razem jednak będzie to czasowo ograniczona „promocja”, gdyż będzie ona trwała od 5 do 7 grudnia. Później, tradycyjnie, raz na tydzień będą pojawiać się „otwarte dni”.

 

W takim razie wszystkie haczyki już poznaliście, a ja na koniec dodam, że jeśli ktoś zrobi zakupy u OnePlus do 7 grudnia to może być pewny, że jego paczka zostanie doręczona przed świętami. W takim razie ktoś już szykuje się do złożenia zamówienia?


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x