htc-logo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Pogłoski o nadchodzącym smartwatchu z logo HTC pierwszy raz miały miejsce w okolicach końcówki 2013 roku. Firma od tamtego czasu nie uruchomiła jednak urządzenia w tym segmencie rynku. Po pewnym czasie technologiczne serwisy zaczęły się nawet zastanawiać nad opcją rezygnacji z tego pomysłu przez Tajwańczyków. Najnowsze informacje mówią jednak coś zupełnie innego.

 

Na Twitterze niezawodny Evan Blass (@evleaks) podzielił się taką oto informacją:

 

one smartwatch

 

Jak możemy zobaczyć powyżej, wydaje się, że HTC cały czas pracuje nad swoim smartwatchem, a jego premiera ma mieć miejsce w okolicach lutego 2016. Możliwe więc, że zobaczymy go już podczas targów MWC. Poznaliśmy także prawdopodobną nazwę urządzenia – One.

 

Jeśli nie jesteście w temacie, to ostatnie pogłoski donosiły, że smartwatch od HTC będzie nazywał się Halfbeak, i pracować miał na platformie Android Wear. Oprócz tego spodziewaliśmy się okrągłego ekranu wzorem Moto 360 z rozdzielczością ekranu 360×360 pikseli. Jak myślicie, HTC wkroczy z przytupem w rynek smartwatchy i wreszcie zaskoczy nas pozytywnie?

 

Źródło: gsmarena

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.