HTC One M8 dostanie Androida Marshmallow jeszcze przed Świętami

Newsy

HTC One M8

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

HTC szykuje świetny prezent dla posiadaczy modelu One M8. Pamiętacie zapowiedzi HTC mówiące o aktualizacji dwóch popularnych modeli do Marshmallow jeszcze w tym roku? Jak możecie się domyślać, chodziło właśnie o smartfony One M8 oraz  M9. Co śmieszniejsze jednak w całej sytuacji – w pierwszej kolejności Marshmallow dostanie M8, a nie M9. Dlaczego aktualizacje dostanie najpierw starszy model? Cóż, polityka HTC w tej materii wyraźnie wykracza poza utarte schematy.

 

htcc marssh

 

Jeśli zaś chodzi o tytułowy One M8, to dostanie on aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow w przeciągu dwóch tygodni. Oznacza to, że jeszcze przed Świętami użytkownicy tych urządzeń będą mogli cieszyć się najnowszym Androidem.

 

Powracając do modelu One M9. Kolejne przecieki donoszą, że w Stanach Zjednoczonych Marshmallow pojawi się jeszcze w tym roku, natomiast o europejskiej wersji nie ma jeszcze informacji.

 

Oczywiście powyższa aktualizacja dotyczy użytkowników posiadających odblokowane urządzenia.

 

Źródło: phonearena, gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x