zoom zenfone

O Asus Zenfone Zoom już słyszeliśmy nie raz, a amatorzy smartfonowej fotografii pewnie już ustawiali się do kolejki czytając pierwsze doniesienia pojawiające się w styczniu bieżącego roku. Dziś mogą już odetchnąć, bo Zenfone Zoom pojawi się w sprzedaży już w tym miesiącu. A już teraz pokazał na co go stać.

 

Asus Zenfone Zoom to smartfon reklamowany jako „najcieńszy telefon z trzykrotnym zoomem optycznym”, o którym całkiem niedawno wspominaliśmy. Dla przypomnienia działa on na procesorze Intel Atom Z3580 bądź Z3590 wspieranym przez 4 GB RAM i oferujący użytkownikom 64 bądź 128 GB przestrzeni wewnętrznej.

 

Jednak co warto zauważyć na samym początku to właśnie możliwości fotograficzne tego urządzenia, które (co zobaczycie poniżej) robią ogromne wrażenie. Zenfone Zoom wyposażony został w 13 megapikselowy aparat z mechanizmem zoom Hoya. Ponadto kamerka posiada optyczną stabilizację obrazu, laserowy autofocus, jak i możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p.

 

hoya zoom

 

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe zdjęcia wykonane przy pomocy Asus Zenfone Zoom. I jeśli tylko nie są one niczym podrasowane, to trzeba przyznać producentom, że odwalili kawał świetnej roboty. Widać, że to zdecydowania inna półka cenowa niż Redmi Note 3.

 

 

Asus Zenfone Zoom pojawi się na rynku w połowie grudnia br. Przykrą wiadomością jest fakt, że jego dostępność jak na razie ograniczono do Tajwanu. Jego ceny rozciągają się od 400 dolarów za wersję 64 GB do 490 dolarów za model z 128 GB pamięci wewnętrznej.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.