Android Marshmallow

 
Premiera Androida w wersji 6.0 zbliża się wielkimi krokami dla urządzeń Samsunga. W pierwszej kolejności otrzyma ją Galaxy Note 5 i nastąpi to jeszcze w grudniu. Następna będzie rodzina Galaxy S6, która dostanie update w styczniu.
 
Touchwiz Marshmallow
 
Kilka tygodni temu widzieliśmy zrzut ekranu, który przedstawiał wersję Marshmallow dla Note’a 5. Nie wiadomo, czy to co zobaczyliśmy było prawdziwe. Jednak teraz przeciekły kolejne zdjęcia, obrazujące najnowszą wersję „zielonego robota” tym razem dla modelu Galaxy S6. Można z nich wywnioskować, iż TouchWiz stał się bardziej „płaski” i będzie bardziej czytelny. Zmiany jakie widzimy dotyczą np. włączników różnych funkcji (skrótów), czy dyktafonu. Prawdopodobnie pojawi się też opcja ustawienia szybkości robienia zdjęć.
 
Marshmallow Touchwiz
 
Samsung stara się wprowadzić jak najszybciej aktualizację do swoich tegorocznych flagowców. To co widzę na wyciekach bardzo mi się podoba. Czekam z niecierpliwością.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.