Google wczuwa się w klimat świąt – nowe gry do pobrania, wiele ciekawostek, a także możliwość śledzenia Świętego Mikołaja

Aplikacje

Zrzut ekranu 2015-12-02 o 18.33.03

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Święta coraz bliżej, a jeśli jeszcze tego jakimś cudem nie zauważyliście to tym razem Google Wam o tym przypomina. Amerykanie jak co roku przygotowali specjalną aplikację, która ma umilić czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, a w międzyczasie także możecie sprawdzić gdzie akurat Święty Mikołaj podróżuje.

 

Pojawiły się gry, filmy, ciekawostki oraz wspomniane śledzenie trasy grubego pana ubranego na czerwono i z długą brodą. W takim razie najpierw coś dla Androida. Wszystkie te opcje zamknięto w prostej aplikacji, którą znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Jest ona oczywiście dostępna do pobrania za darmo. Jednak te same efekty możecie znaleźć w przeglądarce internetowej wchodząc w następujący link: Klik! Tutaj wyraźnie widać, że każdego dnia Google będzie ujawniało kolejną chatkę, która będzie skrywać kolejne ciekawostki do odkrycia. Patrząc na oceny w sklepie Play, wiele osób jest zachwyconych klimatem jaki wprowadzają Amerykanie – gry mimo że proste to potrafią wciągnąć w wolnej chwili, ale i tak zapewne największą radość sprawią one tym najmłodszym, dla których Święty Mikołaj to najważniejsza część całych świąt.

 

Jednak czy ten okres powinien kojarzyć się z elektroniką? Oczywiście, można iść z duchem czasu i oczekiwać na święta razem ze smartfonem, ale już przy wigilijnym stole lepiej odłożyć je na bok.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x