ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oto przykładowe zdjęcia wykonane Xiaomi Redmi Note 3 – widać poprawę jakości?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Xiaomi Redmi Note 3 oficjalnie.jpgaslksamk

Najpierw Redmi Note 2, później Redmi Note 2 Prime, a teraz przyszła pora na Redmi Note 3. Xiaomi nie odpuszcza i chce użytkownikom dać jak najwięcej dobrego ze swojego smartfona za niewielkie pieniądze. Zapowiedź możliwości, a przede wszystkim ceny najnowszego modelu wywołała falę zachwytu, a bywa i tak, że modele przedsprzedażowe zostały już wyprzedane. My jednak ocenimy, jak w tym telefonie działa aparat.

Xiaomi już pokazało przykładowe fotografie wykonane za pomocą Note’a 3. Nie mamy jednak pewności na ile są one oryginalne, a na ile stanowią pracę grafików. W sieci pojawiły się jednak zdjęcia wyglądające naturalnie, zrobione w różnych warunkach oświetleniowych: słonecznych, nocnych, oświetlonych sztucznym światłem czy podczas zachmurzenia. Dzięki temu możemy sami ocenić, czy jakość tych fotografii jest dla nas zadowalająca.

Redmi Note 3 posiada w sobie 13 megapikselową kamerę. Matryca została wyprodukowana przez Samsunga. Cechuje się szybkim autofocusem oraz przysłoną f/2.2. Sprawdźcie sami, jaką oferuje ona jakość.

Redmi-Note-3-camera-photo-sample-3

Z kolei na poniższych fotografiach możemy ujrzeć Xiaomi Redmi Note 3 pozbawionego tylnych plecków.

Redmi-Note-3-teardown-13

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy