Oto przykładowe zdjęcia wykonane Xiaomi Redmi Note 3 – widać poprawę jakości?

Newsy

 

Xiaomi Redmi Note 3 oficjalnie.jpgaslksamk

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Najpierw Redmi Note 2, później Redmi Note 2 Prime, a teraz przyszła pora na Redmi Note 3. Xiaomi nie odpuszcza i chce użytkownikom dać jak najwięcej dobrego ze swojego smartfona za niewielkie pieniądze. Zapowiedź możliwości, a przede wszystkim ceny najnowszego modelu wywołała falę zachwytu, a bywa i tak, że modele przedsprzedażowe zostały już wyprzedane. My jednak ocenimy, jak w tym telefonie działa aparat.

 

Xiaomi już pokazało przykładowe fotografie wykonane za pomocą Note’a 3. Nie mamy jednak pewności na ile są one oryginalne, a na ile stanowią pracę grafików. W sieci pojawiły się jednak zdjęcia wyglądające naturalnie, zrobione w różnych warunkach oświetleniowych: słonecznych, nocnych, oświetlonych sztucznym światłem czy podczas zachmurzenia. Dzięki temu możemy sami ocenić, czy jakość tych fotografii jest dla nas zadowalająca.

 

Redmi Note 3 posiada w sobie 13 megapikselową kamerę. Matryca została wyprodukowana przez Samsunga. Cechuje się szybkim autofocusem oraz przysłoną f/2.2. Sprawdźcie sami, jaką oferuje ona jakość.

 

Redmi-Note-3-camera-photo-sample-3

 

 

 

Z kolei na poniższych fotografiach możemy ujrzeć Xiaomi Redmi Note 3 pozbawionego tylnych plecków.

 

Redmi-Note-3-teardown-13

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x