Zobaczcie w jaki sposób WhatsApp rywalizuje z Telegramem

Aplikacje

whatsapp

 
Wielu deweloperów stara się dogodzić swoim klientom poprzez dodawanie funkcjonalności do swoich programów. Wszystko następuje w granicach rozsądku i dodatkowe opcje nie wychodzą poza ramy aplikacji, a na pewno nie są oparte na współpracy z innymi konkurencyjnymi programami. Rodzi to czasami różne, dziwne problemy.
 
Przykładem jest WhatsApp, który uniemożliwia wstawienie hyperlinka, w którym pojawi się słowo „telegram”. Co więcej, takiej wiadomości nie można skopiować, ani przekazać. Przez to trudniej jest podążyć wprost do aplikacji Telegram czy do jej grupowego czata. Z początku mogłoby się wydawać, że to błąd w kodzie i program po prostu nie rozpoznaje swojego konkurenta. Jednak okazuje się, że jest to działanie celowe. Programiści specjalnie zaprogramowali WhatsApp, aby blokował linki z Telegramu.
 
WhatsApp
 
Rozumiem, że konkurencja jest „zła” i należy z nią rywalizować, ale czy faktycznie taki sposób jest najlepszy?
 
źródło: androidpolice

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x