OnePlus tworzy etui dla iPhone’ów i chowa w nim interesującą niespodziankę dla fanów modelu X

Newsy

oneplus iphone 6 6s case x

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

OnePlus na każdym kroku stara się dogryźć bardziej „tradycyjnej” konkurencji. Tym samym nie powinny nikogo dziwić akcje w stylu: daj swojego Galaxy S6, a dostanie model Two. Jednak tym razem Chińczycy przeszli sami siebie i stworzyli etui dla iPhone’ów (6 i 6s), ale i tutaj tkwi marketingowa sztuczka.

 

Zacznijmy od samego akcesorium dla smartfonów od Apple. Kosztuje tyle samo, co inne etui w tym samym stylu dla smartfonów OnePlus, a więc 100 złotych. Oczywiście za granicą można je dostać zdecydowanie taniej, ale nie o to teraz chodzi. Wykonane w stylu „sandstorm”, który określam nylonowym to z pewnością ciekawe akcesorium, ale w tej cenie dostajemy także coś, co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu osobom, które chcą kupić OnePlus X. Otóż razem z etui dla iPhone’ów otrzymujemy zaproszenie pozwalające na zakup wspomnianego smartfonu. Sprytne zagranie, prawda? Tylko czy ma ono sens? Pokrótce tak, a dodatkowo pokazuje, że Chińczykom bardzo zależy na wysokiej sprzedaży ich najnowszego smartfonu. Podobnych zagrywek nie uświadczyliśmy przy okazji promocji modeli One czy też Two.

 

W takim razie jesteście zainteresowani zakupem OnePlus X? Kupcie etui dla iPhone’ów, sprzedajcie je, a sobie zostawcie zaproszenie. Wilk syty i owca cała, ale jestem ciekawy co sądzicie o marketingu OnePlus?

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x