oneplus iphone 6 6s case x

 

OnePlus na każdym kroku stara się dogryźć bardziej „tradycyjnej” konkurencji. Tym samym nie powinny nikogo dziwić akcje w stylu: daj swojego Galaxy S6, a dostanie model Two. Jednak tym razem Chińczycy przeszli sami siebie i stworzyli etui dla iPhone’ów (6 i 6s), ale i tutaj tkwi marketingowa sztuczka.

 

Zacznijmy od samego akcesorium dla smartfonów od Apple. Kosztuje tyle samo, co inne etui w tym samym stylu dla smartfonów OnePlus, a więc 100 złotych. Oczywiście za granicą można je dostać zdecydowanie taniej, ale nie o to teraz chodzi. Wykonane w stylu „sandstorm”, który określam nylonowym to z pewnością ciekawe akcesorium, ale w tej cenie dostajemy także coś, co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu osobom, które chcą kupić OnePlus X. Otóż razem z etui dla iPhone’ów otrzymujemy zaproszenie pozwalające na zakup wspomnianego smartfonu. Sprytne zagranie, prawda? Tylko czy ma ono sens? Pokrótce tak, a dodatkowo pokazuje, że Chińczykom bardzo zależy na wysokiej sprzedaży ich najnowszego smartfonu. Podobnych zagrywek nie uświadczyliśmy przy okazji promocji modeli One czy też Two.

 

W takim razie jesteście zainteresowani zakupem OnePlus X? Kupcie etui dla iPhone’ów, sprzedajcie je, a sobie zostawcie zaproszenie. Wilk syty i owca cała, ale jestem ciekawy co sądzicie o marketingu OnePlus?

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.