ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Znamy datę premiery „najpotężniejszego smartfona w historii”. Yu Yutopia zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
yu yutopia12

Kolejne przechwałki, szczątkowe informacje i szumne zapowiedzi by w końcu poinformować opinię publiczną o dacie prezentacji „najpotężniejszego smartfona w historii”. Firma Micromax zaczęła właśnie wysyłać zaproszenia na konferencje, której głównym punktem będzie prezentacja Yu Yutopii. Data prezentacji została ustalona na 7 grudnia 2015 roku.

Yu Yutopia ma być pierwszym smartfonem firmy Micromax, który postara się zadomowić w najwyższym segmencie sprzętowym. Yu Yutopie do tej pory mogliście kojarzyć głównie za sprawą zapowiedzi producenta, który używał samych superlatyw w celu wypromowania swojego urządzenia. Nie były to jednak popularne wśród innych producentów hasła. „Prawdziwa bestia, „Potwór”, „Najlepszy smartfon na świecie”, „Najpotężniejszy smartfon w historii” – te przechwałki słyszeliśmy już wszyscy. Pytanie teraz, czy rzeczywiście Yu Yutopia powali konkurencje? Według przecieków – nie bardzo. Specyfikacja ma ponoć przedstawiać się następująco: Snapdragon 810 wspomagany przez 3 lub 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, 21 megapikselowa kamera główna, 8 MP kamera przednia, Android 5.1 Lollipop.

yutopia

Jeśli powyższa specyfikacja się potwierdzi, to spodziewamy się bardziej zawodu niż wszędobylskiego zachwytu. Co Wy sądzicie na temat Yu Yutopii? Ma szanse namieszać na rynku, czy raczej zapomnimy o nim tak szybko jak zdążyliśmy w ogóle usłyszeć?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy