SAMSUNG CSC

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Oddział mobilny Samsunga bez wątpienia stara się zrobić wszystko, aby utrzymać pozycję lidera. Jednak ostatnie raporty pokazują, że Koreańczycy za wolno rosną w siłę w porównaniu do konkurencji i to może już niedługo obrócić się w utratę korony. W takim razie czas na zmiany i to na samym szczycie.

 

Dotychczasowy prezes, JK Shin od 3 lat starał się obudzić pracowników i otworzyć konsumentom oczy na coś, co już jest dobre. Jednak ta sama osoba uznała, że czas odejść i ustąpić miejsca nowej osobie, która wprowadzi trochę świeżości w firmie. Tak też się stało i dzisiaj Samsung Group oficjalnie ogłosiło nowego prezesa oddziału mobilnego: DJ Koh.

 

dj koh samsung prezes ceo mobile galaxy s6 note 5

 

Co możemy o tym panu powiedzieć? Okazuje się, że sporo, gdyż to właśnie ta osoba przepchnęła takie projekty jak Galaxy S6 i Note 5, a więc… smartfony, które nie mają wielu przychylnych opinii. Zabrano to, co się liczyło dla konsumentów, ale fakt, w zamian otrzymali oni lepsze wykonanie. Również nowy prezes ma duży wkład w rozwój zabezpieczeń KNOX czy też płatności Pay.

 

W takim razie przed Samsungiem i panem DJ Koh ciężkie zadanie – Koreańczycy zdają sobie z tego sprawę, że konkurencja z Chin jest coraz bliżej ich pozycji toteż trzeba walczyć. Pierwszym polem do popisu będzie Galaxy S7, który co prawda jeszcze sporo zależy od poprzedniego prezesa.

 

 

źródło: SamMobile
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.