ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja Snapchata przynosi kolejną funkcję. To Wam się niekoniecznie spodoba

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
snapchat

Snapchat wraz z nową aktualizacją zyskał właśnie nową funkcję. Story Explorer – jak możecie się domyślić po nazwie, pozwoli Wam na przeglądanie snapów podobnych do tych, które aktualnie wyświetlacie.

Jak zapowiadają twórcy, autorski twór jakim jest Story Explorer ma pomóc użytkownikom w doborze treści poprzez zaproponowanie podobnego materiału do tego, który aktualnie oglądają. Żeby zobaczyć proponowane snapy będziemy musieli w trakcie przeglądania przesunąć palec w górę, i wybrać interesujące nas nowe treści. Zobaczcie jak to wygląda w praktyce:
 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Is5MVYepFBE[/youtube]

Nowa funkcja zadebiutuje oczywiście w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w Los Angeles oraz w Nowym Jorku. Następnie spodziewamy się jej ekspansji na pozostałe kontynenty. Sama funkcjonalność wzbudza jednak pewne kontrowersje. Snapchat poprzez dostęp do naszych publikowanych zdjęć lub filmów może lepiej dobrać nam proponowane treści, i chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w niedalekiej przyszłości będą to już głównie treści reklamowe, które spotęgują monetyzację aplikacji.

Źródło: snapchat

Sprawdź najnowsze wpisy