Tablet

 
Rynek urządzeń mobilnych jest obecnie bardzo nasycony tabletami. Wiele różnego rodzaju firm konkuruje ze sobą w szczególności w segmencie budżetowym, który został zalany tanimi produktami. Z ich wyglądem, użytecznością i trwałością bywa różnie, jednak wiele osób potrzebuje tego typu sprzętu jedynie do przeglądania Internetu i nie zwraca uwagi na tego typu detale. Zazwyczaj mamy do czynienia z taflą szkła i plastikiem bądź aluminium. Budżetowe wersje, nie wyglądają zbyt okazale i nie działają najlepiej. Jednak to nic w porównaniu do tego, co prezentują zdjęcia urządzenia zawarte w artykule.
 
Tablet nazywa się Esinomed Infoview Medical Tablet Computer. Nie wygląda on jakoś „szałowo”, ale jego przeznaczenie jest inne (niż w przypadku standardowych produktów tego typu). Urządzenie służy do pracy w szpitalu i ma pokazywać dane medyczne. Jeżeli przyjrzymy mu się bardziej i spojrzymy na jego tył i wnętrze, to będziemy zaskoczeni. Tablet wygląda jak prototyp. Jego obudowa jest gruba, a wnętrze niezwykle bogate. Ponadto zasilany jest bateriami AA („paluszkami”), co stanowi bardzo nietypowe rozwiązanie. Warto również dodać, że na świecie istnieje aż 11 egzemplarzy tego urządzenia.
 

źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.