Oppo R7s Plus zawitał w TENAA. Poznajcie zjawiskowego 6 calowca z 4GB RAM na pokładzie

Newsy

oppo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Oppo właśnie szykuje się do wydania swojego najnowszego urządzenia – R7s w Stanach Zjednoczonych i Europie, a dzisiejsze wieści prosto z Chin donoszą, że model ten doczeka się także swojego większego „brata”. W centrum TENAA pojawił się bowiem Oppo R7s Plus, który powinien się spodobać osobom polującym na smartfon o większej przekątnej ekranu niż 5.5 cali.

 

Główną zmianą względem modelu R7s jest tutaj ekran. W modelu R7s Plus zagości wyświetlacz o 0.5 cala większy, co w rezultacie da nam 6 cali. Wcześniejsze plotki jakoby Oppo zdecydowało się na zastosowanie ekranu QHD prawdopodobnie się nie sprawdzą, bowiem w TENAA telefon pokazał się z wyświetlaczem FHD. Jeśli zaś chodzi o samo wnętrze smartfona to prawdopodobnie i tutaj spotkamy Snapdragona 615 wspomaganego przez 4 GB RAM. Nie jest to potwierdzona informacja, ale zdaje się też, że R7s Plus zagości na rynku także w wersji z procesorem MT6795 od MediaTeka. Innowacji nie zauważą amatorzy fotografii. R7s Plus tak jak poprzedni model został wyposażony w 13 MP kamerę tylną oraz 8 MP przednią. Na uwagę zasługuje pojemność baterii, która została ustalona na poziomie 4100 mAh. Sam smartfon będzie wspierał funkcję szybkiego ładowania. Na plecach urządzenia znajdziemy również czytnik linii papilarnych.

 

Oppo-R7S-Plus_1

 

Na chwilę obecną nie znamy oficjalnej ceny urządzenia, ale przecieki donoszą, że została ona ustalona na kwotę 517 dolarów. Znajdą się chętni?

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x