oneplus icons

 

Pełne bogactwo dźwięku, głębia basu, organowa komora akustyczna i stylowe wykończenie. To tylko niektóre z haseł reklamujących OnePlus Icons, czyli słuchawek zaprezentowanych przez tego producenta w zeszłym miesiącu. Icons to kolejna z ciekawych propozycji OnePlus, która powinna wpaść w gusta osób, które poszukują czegoś oryginalnego, i oczywiście funkcjonalnego

 

OnePlus reklamuje słuchawki Icons jako swoistą nowość na rynku. Trudno więc nie zauważyć innowacji, które OnePlus wręcz uwielbia stosować w swoich produkcjach. 11-milimetrowy przetwornik akustyczny, który ma odpowiadać za czystość dźwięku i mocny bas. Funkcjonalne przyciski na pilocie słuchawek. Świetne wyciszanie dźwięków z zewnątrz. Można by tak wymieniać dalej, ale czy Icons zasługują na te pochwały? Producent zapowiada, że bez wątpienia, ale to ocenią już konsumenci.

 

Słuchawki OnePlus Icons trafiły już na amerykański rynek, a jutro trafią również do sklepów w Indiach. Zostały one wycenione na kwotę 239zł, chociaż z okazji Czarnego Piątku są one teraz dostępne w cenie 215zł. Więcej o samych słuchawkach dowiecie się tutaj. Znajdą się chętni na tę propozycję od OnePlus?

 

Źródło: OnePlus, Gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.