Sony naprawi aparat i problem z GPS w Xperii M2

Newsy

sony xperia m2 i m2 aqua 5.1 loli

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Opublikowana po wielotygodniowym oczekiwaniu aktualizacja oprogramowania systemowego do wersji Lollipop dla Xperii M2 okazała się szybko mieć poważne wady: urządzenie robiło o wiele gorsze zdjęcia niż przed aktualizacją, a GPS przestał działać prawidłowo. Od momentu publikacji pierwszych informacji o problemach po aktualizacji minęło już dość sporo czasu. Biorąc jednak pod uwagę, że nie jest to flagowy model, oraz fakt, że kilka tygodni temu zaprezentowano system Marshmallow nie ma się czemu dziwić, że aktualizacja dla M2 nie jest dla Sony priorytetem. Z oficjalnego forum dowiadujemy się bezpośrednio od zespołu Sony Mobile, że taka aktualizacja jednak powstaje:

 

x-m4-fix-info

 

Firma niestety wciąż nie podała dokładnego terminu publikacji aktualizacji, dlatego też posiadacze tego modelu muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

 

Źródło:Xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x